1 TRY لیره ترکیه به BHD دینار بحرین


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 17:07:34 +0000

1TL
لیره ترکیه
یا 1 TRY به BHD: =
0.055020 BD
دینار بحرین
قیمت ارز : 0.05502


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 17:07:34 +0000

لیره ترکیه vs دینار بحرین. 10 روز گذشته
Date لیره ترکیه دینار بحرین
Sunday, 12/05/2021 1 TRY = 0.02751 BHD
Saturday, 12/04/2021 1 TRY = 0.02751 BHD
Friday, 12/03/2021 1 TRY = 0.02743 BHD
Thursday, 12/02/2021 1 TRY = 0.02794 BHD
Wednesday, 12/01/2021 1 TRY = 0.02780 BHD
Tuesday, 11/30/2021 1 TRY = 0.02957 BHD
Monday, 11/29/2021 1 TRY = 0.03046 BHD
Sunday, 11/28/2021 1 TRY = 0.03036 BHD
Saturday, 11/27/2021 1 TRY = 0.03036 BHD
Friday, 11/26/2021 1 TRY = 0.03109 BHD
زمان واقعی نمودار TRY/BHD or (لیره ترکیه / دینار بحرین)
لیره ترکیه به دینار بحرین و دینار بحرین به لیره ترکیه
TRY BHD TRY BHD
5 TRY = 0.2751 BHD 90.8760 TRY = 5 BHD
10 TRY = 0.5502 BHD 181.7521 TRY = 10 BHD
20 TRY = 1.1004 BHD 363.5042 TRY = 20 BHD
50 TRY = 2.7510 BHD 908.7605 TRY = 50 BHD
100 TRY = 5.5020 BHD 1817.5209 TRY = 100 BHD
300 TRY = 16.5060 BHD 5452.5627 TRY = 300 BHD
500 TRY = 27.5100 BHD 9087.6045 TRY = 500 BHD
1000 TRY = 55.0200 BHD 18175.2090 TRY = 1000 BHD
مبدل ارز
TRY