1 TRY لیره ترکیه به MVR روپیه مالدیو


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 17:03:07 +0000

1TL
لیره ترکیه
یا 1 TRY به MVR: =
2.248800 MVR
روپیه مالدیو
قیمت ارز : 2.24880


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 17:03:07 +0000

لیره ترکیه vs روپیه مالدیو. 10 روز گذشته
Date لیره ترکیه روپیه مالدیو
Sunday, 12/05/2021 1 TRY = 1.12750 MVR
Saturday, 12/04/2021 1 TRY = 1.12750 MVR
Friday, 12/03/2021 1 TRY = 1.12400 MVR
Thursday, 12/02/2021 1 TRY = 1.14500 MVR
Wednesday, 12/01/2021 1 TRY = 1.13910 MVR
Tuesday, 11/30/2021 1 TRY = 1.20760 MVR
Monday, 11/29/2021 1 TRY = 1.24880 MVR
Sunday, 11/28/2021 1 TRY = 1.24340 MVR
Saturday, 11/27/2021 1 TRY = 1.24340 MVR
Friday, 11/26/2021 1 TRY = 1.27010 MVR
زمان واقعی نمودار TRY/MVR or (لیره ترکیه / روپیه مالدیو)
لیره ترکیه به روپیه مالدیو و روپیه مالدیو به لیره ترکیه
TRY MVR TRY MVR
5 TRY = 11.2440 MVR 2.2234 TRY = 5 MVR
10 TRY = 22.4880 MVR 4.4468 TRY = 10 MVR
20 TRY = 44.9760 MVR 8.8936 TRY = 20 MVR
50 TRY = 112.4400 MVR 22.2341 TRY = 50 MVR
100 TRY = 224.8800 MVR 44.4682 TRY = 100 MVR
300 TRY = 674.6400 MVR 133.4045 TRY = 300 MVR
500 TRY = 1124.4000 MVR 222.3408 TRY = 500 MVR
1000 TRY = 2248.8000 MVR 444.6816 TRY = 1000 MVR
مبدل ارز
TRY