1 TRY لیره ترکیه به MXN پزو مکزیک


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 16:18:36 +0000

1TL
لیره ترکیه
یا 1 TRY به MXN: =
3.357200 MX$
پزو مکزیک
قیمت ارز : 3.35720


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 16:18:36 +0000

لیره ترکیه vs پزو مکزیک. 10 روز گذشته
Date لیره ترکیه پزو مکزیک
Sunday, 12/05/2021 1 TRY = 1.55220 MXN
Saturday, 12/04/2021 1 TRY = 1.55220 MXN
Friday, 12/03/2021 1 TRY = 1.55140 MXN
Thursday, 12/02/2021 1 TRY = 1.58610 MXN
Wednesday, 12/01/2021 1 TRY = 1.57690 MXN
Tuesday, 11/30/2021 1 TRY = 1.69620 MXN
Monday, 11/29/2021 1 TRY = 1.75360 MXN
Sunday, 11/28/2021 1 TRY = 1.76340 MXN
Saturday, 11/27/2021 1 TRY = 1.76340 MXN
Friday, 11/26/2021 1 TRY = 1.79770 MXN
زمان واقعی نمودار TRY/MXN or (لیره ترکیه / پزو مکزیک)
لیره ترکیه به پزو مکزیک و پزو مکزیک به لیره ترکیه
TRY MXN TRY MXN
5 TRY = 16.7860 MXN 1.4893 TRY = 5 MXN
10 TRY = 33.5720 MXN 2.9787 TRY = 10 MXN
20 TRY = 67.1440 MXN 5.9573 TRY = 20 MXN
50 TRY = 167.8600 MXN 14.8934 TRY = 50 MXN
100 TRY = 335.7200 MXN 29.7867 TRY = 100 MXN
300 TRY = 1007.1600 MXN 89.3602 TRY = 300 MXN
500 TRY = 1678.6000 MXN 148.9336 TRY = 500 MXN
1000 TRY = 3357.2000 MXN 297.8673 TRY = 1000 MXN
مبدل ارز
TRY