1 TRY لیره ترکیه به USD دلار آمریکا


اخرین بروزرسانی : Thu, 15 Apr 2021 05:16:32 +0000

1TL
لیره ترکیه
یا 1 TRY به USD: =
0.145930 $
دلار آمریکا
قیمت ارز : 0.14593


اخرین بروزرسانی : Thu, 15 Apr 2021 05:16:32 +0000

لیره ترکیه vs دلار آمریکا. 10 روز گذشته
Date لیره ترکیه دلار آمریکا
Wednesday, 04/14/2021 1 TRY = 0.12332 USD
Tuesday, 04/13/2021 1 TRY = 0.12259 USD
Monday, 04/12/2021 1 TRY = 0.12215 USD
Sunday, 04/11/2021 1 TRY = 0.12252 USD
Saturday, 04/10/2021 1 TRY = 0.12244 USD
Friday, 04/09/2021 1 TRY = 0.12279 USD
Thursday, 04/08/2021 1 TRY = 0.12246 USD
Wednesday, 04/07/2021 1 TRY = 0.12259 USD
Tuesday, 04/06/2021 1 TRY = 0.12315 USD
Monday, 04/05/2021 1 TRY = 0.12193 USD
زمان واقعی نمودار TRY/USD or (لیره ترکیه / دلار آمریکا)
لیره ترکیه به دلار آمریکا و دلار آمریکا به لیره ترکیه
TRY USD TRY USD
5 TRY = 0.7297 USD 34.2630 TRY = 5 USD
10 TRY = 1.4593 USD 68.5260 TRY = 10 USD
20 TRY = 2.9186 USD 137.0520 TRY = 20 USD
50 TRY = 7.2965 USD 342.6300 TRY = 50 USD
100 TRY = 14.5930 USD 685.2601 TRY = 100 USD
300 TRY = 43.7790 USD 2055.7802 TRY = 300 USD
500 TRY = 72.9650 USD 3426.3003 TRY = 500 USD
1000 TRY = 145.9300 USD 6852.6006 TRY = 1000 USD
مبدل ارز
TRY