1 TRY لیره ترکیه به XPT انس پلاتین


اخرین بروزرسانی : Thu, 15 Apr 2021 04:52:22 +0000

1TL
لیره ترکیه
یا 1 TRY به XPT: =
0.000180
انس پلاتین
قیمت ارز : 0.00018


اخرین بروزرسانی : Thu, 15 Apr 2021 04:52:22 +0000

لیره ترکیه vs انس پلاتین. 10 روز گذشته
Date لیره ترکیه انس پلاتین
Wednesday, 04/14/2021 1 TRY = 0.00011 XPT
Tuesday, 04/13/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Monday, 04/12/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Sunday, 04/11/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Saturday, 04/10/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Friday, 04/09/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Thursday, 04/08/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Wednesday, 04/07/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Tuesday, 04/06/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
Monday, 04/05/2021 1 TRY = 0.00010 XPT
زمان واقعی نمودار TRY/XPT or (لیره ترکیه / انس پلاتین)
لیره ترکیه به انس پلاتین و انس پلاتین به لیره ترکیه
TRY XPT TRY XPT
5 TRY = 0.0009 XPT 27777.7778 TRY = 5 XPT
10 TRY = 0.0018 XPT 55555.5556 TRY = 10 XPT
20 TRY = 0.0036 XPT 111111.1111 TRY = 20 XPT
50 TRY = 0.0090 XPT 277777.7778 TRY = 50 XPT
100 TRY = 0.0180 XPT 555555.5556 TRY = 100 XPT
300 TRY = 0.0540 XPT 1666666.6667 TRY = 300 XPT
500 TRY = 0.0900 XPT 2777777.7778 TRY = 500 XPT
1000 TRY = 0.1800 XPT 5555555.5556 TRY = 1000 XPT
مبدل ارز
TRY