1 TRY لیره ترکیه به XPT انس پلاتین


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 16:55:53 +0000

1TL
لیره ترکیه
یا 1 TRY به XPT: =
0.000180
انس پلاتین
قیمت ارز : 0.00018


اخرین بروزرسانی : Sun, 05 Dec 2021 16:55:53 +0000

لیره ترکیه vs انس پلاتین. 10 روز گذشته
Date لیره ترکیه انس پلاتین
Sunday, 12/05/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Saturday, 12/04/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Friday, 12/03/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Thursday, 12/02/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Wednesday, 12/01/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Tuesday, 11/30/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Monday, 11/29/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Sunday, 11/28/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Saturday, 11/27/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
Friday, 11/26/2021 1 TRY = 0.00008 XPT
زمان واقعی نمودار TRY/XPT or (لیره ترکیه / انس پلاتین)
لیره ترکیه به انس پلاتین و انس پلاتین به لیره ترکیه
TRY XPT TRY XPT
5 TRY = 0.0009 XPT 27777.7778 TRY = 5 XPT
10 TRY = 0.0018 XPT 55555.5556 TRY = 10 XPT
20 TRY = 0.0036 XPT 111111.1111 TRY = 20 XPT
50 TRY = 0.0090 XPT 277777.7778 TRY = 50 XPT
100 TRY = 0.0180 XPT 555555.5556 TRY = 100 XPT
300 TRY = 0.0540 XPT 1666666.6667 TRY = 300 XPT
500 TRY = 0.0900 XPT 2777777.7778 TRY = 500 XPT
1000 TRY = 0.1800 XPT 5555555.5556 TRY = 1000 XPT
مبدل ارز
TRY